Darmowa wysyłka dobry test dla PT42638NHDX Y board+Z board LJ41-08592A LJ41-08591A

Darmowa wysyłka dobry test dla PT42638NHDX Y board+Z board LJ41-08592A LJ41-08591A

zł71.76
W magazynie
l19427

marka: Henrylian
Dowód: NIE
Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Typ: Wbudowana Przemysłowa Płyta Główna

 • kupujący powinien przeczytać!!!

  Proszę zwrócić uwagę:

  1:Opis Przed zakupem proszę uważnie przeczytać tytuł, proszę, upewnij się, że model płyty głównej i model maszyny, jeśli nie jesteś pewien, prawo kupić produkt nie spełnia pracy, to odpowiedzialność kupującego, nie ponosimy odpowiedzialności, możemy przyjąć zwrot towaru, ale nie będziemy ponosić koszty, jeśli nie rozumiesz problemu, zawsze możesz wysłać do nas wiadomość e-mail, odpowiemy na twoją pocztę, dziękuję!

  2.Produkty te wykorzystywane komponenty płyty montażowej żadne wszelkie złamane,będziemy doświadczać go, zanim wysłaliśmy ,

  3. cały produkt został sprawdzony przed wysyłką.Jeśli produkt jest uszkodzony w trakcie przesyłki, prosimy o poinformowanie nas natychmiast po tym, jak go otrzymałeś.

  4: Nie otwieraj spór, ponieważ produkt jest stary.Mamy szczegółowy opis.Jeśli nie możesz wziąć go, proszę, nie rób zamówienie i nie wywoływać niepotrzebnych sporów.Dziękuję!

  5:część produktu nowa, oryginalna, w przypadku zapasów jest nowy zapas, wyślemy wszystkie nowe produkty, w przypadku nowego rezerwy wyprzedane, wyślemy stare produkty, ale wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką, więc nie martw się!mam nadzieję, że mnie zrozumiecie!

  6: Wszystkie produkty mają trzymiesięczny okres gwarancji jeśli masz jakieś problemy z jakością, możesz skontaktować się z nami ,możemy zmienić towary i konserwację, Jeżeli nie jesteś zadowolony, my postaramy się zrobić wszystko, aby cię zadowolić, bez żadnych strat.

  Tagi: 42u2p y main, ananas krótki, różowa miękka zabawka, komórkowa spódnica xl, deska y, ps51d490, różowa vinyl owinąć, risc v, koszula w kratę dla chłopca, tsumv59xu z1.

 • Opinie (1)

  • Irina Surnina 1992

   Sent me only a fixed board… Not recommend.

  Napisz opinię

Pokrewne produkty