S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag

S-M rozmiar dużej pojemności ruchomy torba podróżna poruszający się bagaż opakowania torba składana wodoodporna torba z włókniny koc Tote bag

zł19.36 zł18.39
W magazynie
l19584

Wysokość Produktu: 50cm
Jest Dyszla: No
Szerokość Produktu: 25cm
Waga Produktu: 0.15kg
Skład Materiału: Włóknina
marka: САЙМОСИЛ
Typ Zamknięcia: błyskawica
Przypadek: Wszechstronny
Typ Towaru: Torby Podróżne
Podłoga: KOBIETY
Twardość: MIĘKKI
Długość Produktu: 70cm
Torba Podróżna: Torba Podróżna
Numer Modelu: LXB027
Styl: Obuwie
Główny Materiał: Włóknina
Rodzaj Wzoru: Twarda

 • Duża Pojemność Ruchomy Torba Podróżna Poruszający Się Bagaż Opakowania Torba Składana Wodoodporna Torba Z Włókniny Koc Tote Bag

  Tylko dla odniesienia, pomiar ma błędy, proszę, w zależności od faktycznie uzyskanego obiektu

  M:58cm*23cm*44cm (zdjęcia rzeczywistego obiektu)

  S:34cm*23cm*48cm (zdjęcia rzeczywistego obiektu)

  NOTATKA:

  1. Nasze wszystkie ceny nie zawierają opłaty celne , opłaty za odległą strefę i inne należne opłaty od kuriera ,a także,proszę, każdy klient najpierw o tym wie pkt przed złożeniem zamówienia.

  2. proszę, upewnij się, że informacje o грузополучателях verne ' a, i upewnij się, że jest to adres i pełną nazwę, na które można odbierać przesyłki.nie przyjmujemy żadnych zwrotów, tak jak zły adres lub bez pełnej nazwy.

  3. Wszystkie towary są dostępne,po tym jak zapłaciłeś,za wyjątkiem niektórych przyczyn,zazwyczaj wysyłamy paczki w ciągu 2-4 dni roboczych.Po tym jak pakiet wyśle na zewnątrz,nie może kontrolować nas, jest silnie uzależniona od międzynarodowej dostawy ,mamy szczerą nadzieję, że można zrozumieć i cierpliwie czekać.

  4. w przypadku opóźnienia zamówienia podczas transportu.Proszę,skontaktuj się z nami, możemy ci pomóc wydłużyć czas realizacji zamówienia. 5. Jeśli jesteś starym klientem naszego sklepu,i gove nam 5 gwiazdek i pozytywną opinię w swoim poprzednim zamówieniu,kiedy złożyć nowe zamówienie w naszym sklepie.możesz wysłać do nas wiadomość z nowym numerem zamówienia i ostatnim numerem zamówienia, wyślemy ci prezent lub dajemy dodatkowy rabat.

  Tagi: dzianiny tkane torba, damska torba na ubrania, bagaż крига, torby podróżne mallrat, wózek do worków, torba przez ramię, jeansowa torebka, Louis Vuitton, pakowanie kostek, bardzo duża torebka.

 • Opinie (3)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty