Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening

Ciężka утяжеленная skakanka Jumprope 9.8 ft sprzęt szkoleniowy. Battle Power Rope skakanka do treningu fitness trening

zł41.97 zł25.18
W magazynie
l20254

Aktywność: Fitness-Trening W Siłowni
Typ: Inne
Nazwa Działu: Unisex
Materiał - Lina: Polyester
Materiał: Inne
Funkcja: Kompleksowe Fitness-Ćwiczenia
Długość: Other
marka: Магидал
Numer Modelu: skakanka
Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Kraj/region produkcji: Chiny
Ilość: 1 kawałek
Rozmiar: 25

 • Opis:

  Ciężka skakanka - утяжеленная skakanka cięższy od standardowego te skakanki, ona może pomóc rozciągnąć więcej energii i budować mięśnie.Jest to doskonałe narzędzie do poprawy swojej siły i ćwiczeń fizycznych lub sprawności fizycznej.

  Wysoka jakość - treningowy linka wykonana jest z poliestrowej liny z miękkimi gumowymi uchwytami.Zaleca się założenie rękawic przed treningiem, aby uniknąć odcisków lub modzeli na dłoniach.

  Zalety - lepsza koordynacja, zwinność, praca nóg, szybkość i wytrzymałość.Spalić znaczną ilość kalorii i może być skuteczne w celu zwiększenia siły i promować utrata masy ciała.Wzmacnia плечевую/rv mankiet i zwiększa elastyczność

  Wykonana z bardzo grubego poliestru, z miękkimi gumowymi uchwytami., co pozwala spalić kalorie i uzyskać w świetnej treningu pomijanie lub skoki bez zbędnego dyskomfortu.

  Mix It Up & Workout Anywhere-rzuć ciężkie liny w plecak i jazda na rowerze z nimi.Idealnie nadaje się do ćwiczeń w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody.

  Specyfikacja:

  Materiał: Poliester

  Kolor: Czarny

  Rozmiar: 25mmx3m/0.98x118.11inch

  Pakiet Zawiera:

  1 Sztuka Ciężkiej Te Skakanki

  Uwaga:

  Proszę, pozwól niewielką różnicę ze względu na pomiar ręczny.

  Kolor może trochę się różnić, tak jak inny monitor.Dziękuję!

  Tagi: muay thai lina, skakanka dla siłowni, linowy skip, szkolenie wspinaczkowe, skakanka dla кроссфита, siłownia w Domu, licznik skakanka, trening w skokach na linie, walka z siłowym liny, ćwiczenia na uzbrojeniu i technice.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty