5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania 5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania 5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania 5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania 5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania 5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania

5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania

zł24.59
W magazynie
l20553

Oem: Wsparcie
Część nr : 145.0080
Aplikacja: palnik spawalniczy mig
Dowód: CE
Średnica Wewnętrzna: 12,5 mm
Długość: 63,5 mm
miejsce pochodzenia towaru: Chiny
Moq: 5szt
Materiał : Miedź
marka: Ocim
Numer Modelu: MB24KD

 • 5szt MB24KD stożkowy 12,5 mm Mig Mag miedziana dysza do spawania

  1.Kiedy złożyć zamówienie, Proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wysyłamy towar w ciągu 2-10 dni po zakończeniu płatności.

  2.Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkie międzynarodowe dostawy ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

  3.koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

  1.dokładamy wszelkich starań, aby obsłużyć naszych klientów w możliwie najlepszy sposób.

  2.My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeżeli towary uszkodzone lub utracone w przypadku zwrotu, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.

  3.kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby zwrócić produkty

  1.Oferujemy 1-miesięczną bezpłatną wymianę.Kupujący może żądać wymiany w ciągu 20 dni od momentu otrzymania przez klienta towaru.kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

  2. Zapewniamy także 12-miesięczna bezpłatna konserwacja.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.Jeśli chcesz wymienić jakąś część, kupujący musi również pokryć koszty wymiany części.

  3.Przed zwracać szczegóły, Proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób dostaw z nami.Po tym jak podasz szczegóły firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

  1.Twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

  2.Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

  1. Специализирующ w pistoletach Mig, spawalniczych palnikach Tig, Torch osocza i innych pokrewnych produktów spawania.

  2. odbył się międzynarodowy certyfikat CE.

  3. daj OEM i ODM międzynarodowy klient.

  4. eksport do ponad 15 krajów, takich jak USA, Brazylia, Chile, Australia, Dania,Hiszpania,Polska,Indonezja, S ingapore itp.

  Tagi: spawanie mig al, spawacz Mig, dysza Mig, миговая palnik, dysza mig mag, końcówka Mig, 15АК, dobra spawanie Mig, szczegóły spawania mig, pistolet Mig.

 • Opinie (1)

  • Lindaparker59

   Good quality replacement part.

  Napisz opinię

Pokrewne produkty